Hakkımızda

bizimkoli

bizimkoli.com, acil ve az sayıdaki oluklu koli ihtiyaçlarınızı karşılamak için kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Sitedeki ürünlerin tamamı, stoklarda hazır bulunmakta ve hızlı bir tedarik zinciri içinde yer almaktadır.

bizimkoli, sadece uzmanlık alanı olan “oluklu koli” satışı yapmaktadır ve online hizmet vererek sektördeki büyük boşluğu tek başına kapatmak amacıyla kurulmuştur. Bu doğrultuda da satış ve satış sonrasında müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Uluslararası standartlarda SSL sertifikasına sahip olan bizimkoli web sitesi, güvenli alışverişi de garanti altına almıştır.

www.bizimkoli.com

Doğa Ambalaj - Oluklu Koli İmalati

bizimkoli, Doğa Ambalaj - Oluklu Koli İmalatı’nın bir yan kuruluşudur. 25 yıldır oluklu koli sektöründe faaliyet gösteren Doğa Ambalaj, üstün hizmet ve kalite anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Doğa Ambalaj; hazır ebatlardaki kolilerin yanı sıra, müşterilerine özel esnek çözümler sunmaktadır. Her türlü oluklu koli ihtiyacınızı istediğiniz adet, istediğiniz ölçü ve istediğiniz sürede karşılamak konusunda güvenilir iş ortağınız olmayı hedef edinmiştir.

www.dogaambalaj.com

    Garanti Bankas bizimkoli - Online koli marketiniz! © 2024